facebook
Logo
telefon +420 731 892 662
Volejte: Po-Ne: NON - STOP

Jak postupovat

Přestože se kremace zvířat už i v České republice začíná stávat bežnou praxí je pochopitelné, že v momentu úmrtí Vašeho přítele chcete co nejméně času trávit studiem naší služby. Proto jsme pro Vás připravili rychlý, a doufejme, že i srozumitelný návod, jak v této těžké chvíli postupovat.

ÚMRTÍ ZVÍŘETE

V případě smrti zvířete volejte NON - STOP číslo 731 892 662. Na tomto čísle se s Vámi naši pracovníci domluví na podmínkách převzetí zvířátka. Je třeba si rozmyslet, zda budete chtít zvířátko na pobočku přivézt sami, nebo využijete naši převozovou službu.

OBJEDNÁM SI PŘEVOZ

V případě, že budete chtít využít naší převozové služby, sdělíte nám místo, kde se Vaše zesnulé zvířátko nachází a převozce v nejbližším možném čase přijede. Náš převozce ihned po příjezdu na pobočku zvíře označí a uloží do chladícího zařízení.

ZVÍŘE SI PŘIVEZU SÁM

V případě, že si budete chtít přivézt zvířátko sami, domluvíme s Vámi přibližný čas převzetí. Je dobré s sebou mít očkovací průkaz, v případě euthanasie i ohledací list (potvrzení od veterináře).

PŘEVZETÍ A TERMÍN KREMACE

V případě, že si zvířátko na sjednaný čas přivezete sami, vyplníme s Vámi krátký formulář, domluvíme termín kremace, vybereme urnu, případně domluvíme další služby.

KREMACE

Samotná zpopelnění probíhají v přesně stanoveném čase a pořadí, které nelze dodatečně měnit. Každá kremace je individuální, tzn. vždy je v kremační peci jen jedno zvířátko.

VÝDEJ URNY

Po kremaci popel upravíme, zchladíme a uložíme do urny. Po termínu samotné kremace v našem partnerském zařízení v Brně je zpravidla možné si urnu s popelem vyzvednout na pobočce v Jihlavě hned druhý pracovní den. Platbu požadujeme až při převzetí urny.